+46 340 848 11 info@vertiseit.se

Huvudkontor, Varberg

Vårt huvudkontor ligger på västkusten i Varberg.

Showroom, Stockholm

I Stockholm, Bromma ligger vårt showroom och säljkontor.

Vi hoppas du hör av dig!

Ditt namn

Företag

E-post

Telefonnummer

Meddelande

Vertiseit AB

Org.nummer: 556753-5272
Telefon: +46 (0)340-84811

Huvudkontor Varberg

Kyrkogatan 7
432 41 Varberg
Telefon: +46 (0)340-84811

Kontor Stockholm

Ranhammarsvägen 20F
168 67 Bromma
Telefon: +46 (0)8-200801

Support

E-mail: support@vertiseit.se
Phone: +46 (0)340-84812

Kontaktpersoner

Henrik West
KAM/Sales
+46 (0)70-750 99 60
henrik.west@vertiseit.se
Martin Einarsson
KAM/Sales
+46 (0)73-358 07 02
martin.einarsson@vertiseit.se
Georgios Gryparis
KAM/Sales
+46 (0)76-163 39 36
georgios.gryparis@vertiseit.se
Erik Rudling
KAM/Sales
+46 (0)72-303 15 13
erik.rudling@vertiseit.se
Christina Hayward
Production Manager
+46 (0)70-357 01 44
christina.hayward@vertiseit.se
Daniel Isedal
Motion Designer
+46 (0)70-357 91 05
daniel.isedal@vertiseit.se
Samael Zelaya
Motion Designer
+46 (0)70-357 01 18
samael.zelaya@vertiseit.se
Andrej Malje
AD Assistant
+46 (0)70-357 01 72
andrej.malje@vertiseit.se
Bernt Karlsson
Project Manager
+46 (0)70-357 91 26
bernt.karlsson@vertiseit.se
Emil Turesson
Project Manager
+46 (0)70-357 91 64
emil.turesson@vertiseit.se
Emil Kihlberg
Customer developer
+46 (0)70-357 91 85
emil.kihlberg@vertiseit.se
Ahmed Chaban
System developer
+46 (0)70-357 98 38
ahmed.chaban@vertiseit.se
Andreas Lidholm
System developer
+46 (0)70-978 00 02
andreas.lidholm@vertiseit.se
Markus Timour
System developer
+46 (0)70-357 91 61
markus.timour@vertiseit.se
Elias Johnstone
System Developer
+46 (0)70-357 02 51
elias.johnstone@vertiseit.se
Jonas Norman
IT Manager
+46 (0)73-357 01 04
jonas.norman@vertiseit.se
Henri Tegelberg
Service
+46 (0)340-848 12
henri.tegelberg@vertiseit.se
Johan Gunnarsson
Support
+46 (0)340-848 12
johan.gunnarsson@vertiseit.se
Michael Wahlgren
Support
+46 (0)340-848 12
michael.wahlgren@vertiseit.se
Tommie Andersson
Support
+46 (0)340-848 12
tommie.andersson@vertiseit.se
Lina Bengtsson
Finance Manager
+46 (0)70-357 91 49
lina.bengtsson@vertiseit.se
Linda Hanselius
Finance
+46 (0)70-357 92 30
linda.hanselius@vertiseit.se
Jeanette Bengtsson
Finance/HR
+46 (0)70-357 92 30
jeanette.bengtsson@vertiseit.se
Oskar Edespong
CTO
+46 (0)70-357 91 45
oskar.edespong@vertiseit.se
Adrian Eriksson
Deputy CEO
+46 (0)70-592 10 21
adrian.eriksson@vertiseit.se
Johan Lind
CEO
+46 (0)70-357 91 54
johan.lind@vertiseit.se
Jennie Sandblom
Marketing Manager
+46 (0)70-357 01 51
jennie.sandblom@vertiseit.se
Emilia Bjurehed
Resource Planner
+46 (0)70-557 51 31
emilia.bjurehed@vertiseit.se